Informacje o sklepie

Szanowny Klienci, zapraszamy do zakupu produktów dezynfekujących

GABART – od 2000 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem profesjonalnych środków czystości, chemii oraz maszyn czyszczących.

 

Współpracujemy z firmami takimi jak: Diversey (znana również jako Johnson Diversey),Vermop, 3M, Medisept, Lamix i Mattik. Produkty dostarczane do naszych klientów są najwyższej jakości, co potwierdzają opinie naszych konsumentów.  W asortymencie posiadamy szeroką gamę produktów do czyszczenia i sprzątania zarówno dla firm, hoteli, gastronomi, zakładów przemysłowych, jak i mieszkań czy domów.

 

Więcej informacji o naszych partnerach znajdziesz TU

Nasz doskonale wyszkolony personel chętnie pomoże dobrać odpowiedni system higieny do danego obiektu oraz ekonomiczne w użyciu środki chemiczne, ich system dozowania a także przeszkoli pracowników.

mężczyzna sprzątający bióro


 

Nasz personel

W trosce o zadowolenie naszych klientów, w wyborze odpowiednich środków czystości pomoże nasz wysoce wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży. Gwarantujemy indywidualne podejście i najlepszy dobór potrzebnych produktów. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania związane z asortymentem oferowanym przez GABART.

 

pracownik pomaga klientowi

 

Produkty ECO

Wraz z naszym głównym partnerem firmą Diversey szczególnie troszczymy się o środowisko naturalne. Skoncentrowane preparaty oraz małe opakowania pozwalają oszczędzić koszty związane z transportem, magazynowaniem oraz produkcją odpadów. Oferujemy również produty w pełni EKOLOGICZNE i BIODEGRADOWALNE nie wpływające na środkowisko naturalne jak i zdrowie ich użytkowników nawet przy częstym i długim kontakcie. Dla klientów szczególnie dbających o ekologię w swoich firmach mamy do zaoferowania szeroką gamę  profesjonalnej chemii w pełni biodegradowalnej i bezpiecznej dla człowieka, spełniającej surowe kryteria ekologiczne oraz bezpieczeństwa, widniejące we wspólnotowych oznakowaniach ekologicznych Eco-label, znanych pod nazwą EU „Flower” lub „Nordic Swan”

 

Nasi Partnerzy:

Diversey:

Diversey to globalny lider na rynku profesjonalnych rozwiązań z zakresu higieny, czyszczenia, mycia i dezynfekcji. Diversey Polska spełnia unikalne wymagania każdej branży, oferując wszystko to, co jest potrzebne do budowania dobrej reputacji, ochrony marki, bezpieczeństwa produktu oraz wydajności i rentowności procesu produkcyjnego. Wśród marek należących do Diversey poczesne miejsce zajmuje Taski - Firma od 50 lat zajmującą się   produkcją specjalistycznej chemii oraz profesjonalnych urządzeń do czyszczenia. W 1955 roku jednotarczowa maszyna TASKI zrewolucjonizowała sprzątanie i utorowała drogę do przejścia od ręcznego czyszczenia do czyszczenia maszynowego.

Vermop:

Niemiecka firma o zasięgu międzynarodowym. Od ponad 80 lat produkuje najwyższej jakości specjalistyczny sprzęt ręczny do sprzątania. Innowacyjny system modułowych wózków serwisowych pozwoli na dostosowanie sprzętu do potrzeb każdego klienta

3M:

Amerykański koncern zajmujący się produkcją ponad 55000 produktów w wielu branżach, między innymi: tworzyw sztucznych, materiałów ściernych, elektronicznej oraz farmaceutycznej. Głównymi produktami 3M dostępnym w naszym sklepie są profesjonalne mopy Easy Scrub i Scotch-Brite pady  do maszyn czyszczących 

  • do twardych, zabezpieczonych oraz niezabezpieczonych posadzek. Pomagają zdzierać powłoki, myć, doczyścić i polerować zdecydowanie szybciej i wydajniej.
  • pady do krystalizacji w unikatowy sposób zabezpieczą posadzkę marmurową. Doskonale poradzą sobie z wszystkimi zabrudzeniami, nawet takimi jak rdza. Dzięki krystalizacji marmur będzie utwardzony, długotrwale błyszczący oraz odporny na zabrudzenia. A ciebie zdziwi piękno odrestaurowanej marmurowej posadzki.
  • pady do renowacji i zabezpieczania drewnianych podłóg dzięki otwartej strukturze siatki są wyjątkowo trwałe oraz odporne na zniszczenie. Można je używać w typowych maszynach obrotowych.

 

Lamix:

Firma rozpoczęła działalność w kwietniu 1991 roku jako dystrybutor artykułów higieniczno-papierniczych. Głównym zadaniem firmy jest produkcja ręczników jednorazowych i papieru toaletowego. Od tego momentu Lamix nieustannie inwestuje we własne obiekty produkcyjne oraz nowe linie technologiczne, korzystające z najnowocześniejszych rozwiązań, które zapewniają wysoką jakość. Firma stale się rozwija, aby zapewnić swoim klientom jak najwyższy poziom oferowanych artykułów oraz satysfakcję z ich komfortowego użytkowania.

Mattik:

Mattik specjalizuje się w imporcie i wprowadzaniu na rynek rozwiązań zapachowych, zapewniających komfortowe samopoczucie w pomieszczeniach. Oferowane przez nas odświeżacze powietrza całkowicie neutralizują nieprzyjemne aromaty, zastępując je zapachem, dopasowanym do wnętrza i charakteru danego miejsca. W sklepie Gabart dostępne są produkty do neutralizacji zapachu i poprawiania aromatu pomieszczeń.